25 січ. 2021

Тиждень харчування

В дошкільному закладі «Оленка» пройшов тиждень харчування, протягом якого в ігровій та інтерактивній формі педагоги закладу познайомили вихованців з засадами здорового харчування. дошкільнята мали можливість досліджувати, експериментувати
17 груд. 2020

Цікаво проходять дні у малят в «Оленці».

Цікаво проходять дні у малят в «Оленці». Кожен день насичено заняттями, новими знаннями та іграми.
7 груд. 2020

Листи Діду Морозу

Всі ми родом з дитинства. З того часу, коли вірили в казки. І сама незламна віра була в Діда Мороза: він, хоча і приходив раз на рік, зате не запізнювався і завжди приносив подарунок. А ви, шановні дорослі, чекаєте Дідуся Мороза, чи приймали участь в міжнародній акції «Напиши лист Дідусю Морозу»? Поки ще є час до 31 грудня, варто спробувати! Найзаповітніші бажання завжди здійснюються!
6 лист. 2020

Святковий листопадний тиждень в ДНЗ "Оленка"

Ходить осінь по садах, Ходить усміхається. Ніби в казці, швидко так Кольори міняються. Свято в дитячому садку – це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, і можливості бігати по калюжах в гумових чобітках. Колоритним видався листопадний тиждень в дошкільному закладі №47 «Оленка». Вже стало традицією проводити осінні свята, які своєю змістовністю та різноманітністю спонукали піднесенню настрою всіх присутніх у прикрашеній з любов'ю музичній залі. Неповторна атмосфера свят дозволила вихованцям поринути в чарівний осінній колорит в піснях, таночках, осінніх іграх, в яких діти проявили свої таланти, а педагоги своєю майстерністю допомогли відчути настрій осінньої пори.
29 жовт. 2020

Дитяче телевізійне шоу #HealthyLand.

Сьогодні малята групи «Капітошка» дошкільного навчального закладу №47 «Оленка» приймали участь в телевізійному шоу #HealthyLand. В імпровізованій студії на дітей чекала зустріч з лікарем Ганною Комаровською, яка не тільки дізналась у маленьких глядачів якими захисними засобами гігієни вони користуються під час карантину , але і відкрила секрет, як зберегти своє здоров'я. Разом з ведучою, діти створили алгоритм ЗОЖ, який був рекомендований лікарем для застосування не лише в дитячому садочку, а й в повсякденному житті. Під час рекламної паузи глядачі дізнались про користь овочево –фруктових соків та їх вплив на організм. Цікавим моментом для малят стало виготовлення незвичайних амулетів. Лікарка Комаровська запропонувала «експертам здоров'я» користуватися ними під час релаксації. А щоб завжди мати гарний та веселий настрій діти середньої групи порадували гостей теле-шоу #HealthyLand танком Зумба.
19 жовт. 2020

Місячник протипожежної безпеки В ЗДО

У дошкільному навчальному закладі №47 «Оленка» проходить місячник протипожежної безпеки, під час якого педагоги використовують різноманітні форми роботи: тематичні заняття, сюжетні ігри, квести та міні – розваги з моделюванням ситуацій практичних дій «Сам вдома», «Захисти себе сам», «Де шукати допомогу». Вихователі формують у кожного вихованця активну життєву позицію щодо власного життя та власної безпеки, озброюють дітей знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садочку.
9 жовт. 2020

Осінній ярмарок в садочку "Оленка"

З давніх давен проводилися народні ярмарки і всі збиралися на них, як на свято. В цю прекрасну осінню днину діти дитячого садочка «Оленка» з великою любов ю та завзяттям чекали на веселий ярмарок. Під час свята звучала народна музика та пісні, вихованці садочка радували один одного веселими таночками , милозвучними віршами та піснями, грали в народні та рухливі ігри. Осінні фотозони створені педагогами закладу порадували малечу, де можна було зробити фото не лише на екофермі, але й відчути себе українською господинею та майстером гончарного діла. Із задоволенням діти ласували смаколиками в «Snake bar», пили калиновий чай та пригощалися соковитими фруктами. Осінній ярмарок приніс багато яскравих, незабутніх емоцій і вражень дітям та педагогам.
25 вер. 2020

Вітаємо з Всеукраїнським Днем Дошкілля!

Заклад дошкільної освіти "Оленка" вітає всіх працівників дошкільної освіти з Всеукраїнським Днем Дошкілля! Бажаємо Вам завжди мати міцне здоров я, життєву силу, особисте щастя і родинне тепло. Хай Вас ніколи не покидають рішучість і оптимізм, завзяття і удача, а професійний досвід, глибоке розуміння своєї справи будуть надалі Вашими надійними супутниками в усіх добрих починаннях. Хай найвищою нагородою для Вас завжди буде людська шана і подяка!!!Зі святом!
17 вер. 2020

Презентація проєкту "Там де музика живе"

Музика як казка, музика жива. І не треба серцю будь-які слова. Сьогодні в садочку «Оленка» відбулося гранд-шоу «Музичне життя». Учасники презентації проекту «Там, де музика живе» переможці конкурсу грантів «Бюджет участі 2020», педагоги і вихованці дошкільного закладу радо зустрічали почесних гостей і батьків дошкільнят у імпровізованій музичній студії.
14 вер. 2020

Як малюки Правила Дорожнього Руху вивчали.

В рамках проведення місячника «Зелений вогник» вихованці дошкільного закладу № 47 «Оленка» закріпили правила поведінки маленьких пішоходів, пригадали дорожні знаки, вправлялись у виконанні правил дорожнього руху під час цікавих завдань, різноманітних ігор та вправ.