27 жовт. 2021

Математика - наука цікава..

22 жовт. 2021

ЯК У МАЛЯТ В «ОЛЕНЦІ» ТВОРЧІ ЗДІБНОСТІ РОЗВИВАЮТЬ

Розвиток творчих здібностей малют на затттях з зображувальної діяльності
16 вер. 2021

Цікаві дні у малят в "Оленці"

Цікаво проходять дні у малят молодших груп "Веселка" та "Соняшник"
15 вер. 2021

Місячник "УвагаІ Діти на дорозі!"

Традиційно протягом вересня проходить місячник по ознайомленню малят з правилами дорожнього руху. Не став винятком і цей вересень.
1 вер. 2021

До садочку з посмішкою

Свято 1 вересня пройшло в садочку№47 "Оленка" під гаслом "До садочку з посмішкою". протягом дня малята грали в ігри, знайомилися з новими друзями, розважалися, читали вірши та багато іншого
31 серп. 2021

Про основні орієнтири нового навчального року щодо формування різнобічно розвиненої особистості

З метою аналізу роботи педагогічного колективу в літній оздоровчий період, знайомства педагогів з річними завданнями та напрямками діяльності в 2022/2022 навчальному році в закладі дошкільної освіти "Оленка" відбулася інструктивно-установча педнарада
20 серп. 2021

З днем незалежності, Україно!

З нагоди святкування 30 річчя незалежності України в закладі дошкільної освіти №47 "Оленка" пройшли тематичні заняття та розвага "Ми маленькі українці"
6 серп. 2021

Маленькі дослідники природи

Тематичний тиждень "Маленькі дослідники природи" пройшов у закладі дошкільної освіти "Оленка"
30 лип. 2021

#ШоуМильних@ Бульбашок##

Жодне свято мильних бульбашок не може обійтися без них самих. Тож сьогодні в дошкільному навчальному закладі «Оленка» під час трасляції #ШоуМильних@ Бульбашок## можна було побачити безліч різноманітних, райдужних, кольорових, бульбашок.
21 трав. 2021

Тиждень безпеки в "Оленці"

У сучасному світі важливою залишається проблема профілактичної роботи щодо формування навичок безпечної життєдіяльності. Виникає необхідність, починаючи з дошкільного віку, навчити дітей особистої безпеки та безпеки навколишнього середовища.