1 вер. 2020

1 вересня -День зустрічей, день усмішок

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок. Ранок 1 вересня у дитячому садочку №47 «Оленка», як завжди пройшов радісно та весело: зустріч з рідним садочком, з любими вихователями та друзями. День знань пройшов цікаво та різноманітно. Перше заняття стало поштовхом до подальшої діяльності та нових звершень. Вітаємо всіх дітей, батьків та працівників закладів освіти зі святом 1 вересня, бажаємо мирного неба, сонячних посмішок, натхнення та гарного настрою!
7 серп. 2020

Тиждень безпечної поведінки в садочку "Оленка"

Турбота про життя і здоров'я дитини – пріоритет в роботі педагога.
24 лип. 2020

Корисні вітамінки для кожної дитинки

Про користь вітамінів в житті людини, знають навіть малюки. Педагоги дошкільного закладу «Оленка» влаштували для своїх вихованців вітамінний тиждень. Дошкільнята відвідали незвичайний фітобар, де змогли створити вітамінні коктейлі та зробити фото на пам'ять у фотозоні «Корисні вітамінки». А також малята приймали активну участь в іграх, естафетах та виставах.
17 лип. 2020

Тиждень веселого настрою

Літо - час не лише для оздоровлення та відпочинку, а й для веселощів, фантазування і нових вражень. Відповідно до плану роботи в закладі дошкільної освіти №47 «Оленка» проведено «Тиждень веселого настрою». Протягом тижня малята разом з педагогами малювали газети та виготовляли колажі «Веселого настрою», грали в різноманітні ігри, до них завітали «Дівчинка Веселинка» та веселий клоун «Іриска», а в старшій групі пройшла розвага «Все навпаки». Усмішками, що не сходили з обличь, порадували дітлахи своїх педагогів!
10 лип. 2020

Тиждень творчості

З метою формування у дітей дошкільного віку почуття краси в різних її проявах в у закладі дошкільної освіти №47 "Оленка" пройшов Тиждень творчості протягом якого діти мали змогу доторкнутися досвіту мистецтва. Під час організованих занять, хвилинок милування, а також самостійної художньої діяльності дошкільнята слухали музичні та віршовані твори українських композиторів, письменників та поетів, а ще - малювали, робили орігамі та поробки з папіру, показували ляльковий театр
3 лип. 2020

Літо в "Оленці"

Педагоги дошкільного закладу №47 "Оленка" намагаються щоб кожний день малят був насичений іграми, заняттями на свіжому повітрі та розвагами.
24 черв. 2020

Літній карнавал

Святковий літній карнавал відвідали сьогодні вихованці середньої групи "Веселка"
19 черв. 2020

Хата на тата

В рамках проведення дня Батька "Хата на тата" завітала до дітлахів з групи "Сонечко"
19 черв. 2020

День батька в Оленці

До дня батька в дошкільному закладі №47 "Оленка" пройшли різноманітні заходи: малята малювали портрети татусів, виготовляли книжку "За що я люблю татуся", робили колажи ...
12 черв. 2020

Свято Літа у малят групи "Соняшник"

У зв`язку з дотриманням протиепідемічних заходів, об`єднання груп для проведення свят не допускається, але і діти і дорослі так скучили за святами... Тому в старших групах сьогодні свята пройшли для кожної групи окремо. В старшій групі "Соняшник" пройшло свято, на якому дітвора зустрілася з Літечком.