14 лип. 2017

Олімпійські ігри в Оленці

14 липня в нашому дитячому садочку «Оленка» відбулися літні Олімпійські ігри. У світі такі ігри проводяться один раз на чотири роки і перемога в них вважається найпочеснішою.
7 лип. 2017

Спритні ніжки у малят «Оленки»

В ці літні, спекотні кольорові дні дитячий садок «Оленка» продовжує дивувати своїх малят чарівними пригодами та дивовижними перетвореннями
28 черв. 2017

Хай в сердці кожного живе любов до України

Відповідно до перспективного плану ДНЗ №47 «Оленка» на літньо-оздоровчий період до державного свята «Дня конституції» 27 червня в закладі для дошкільнят старших груп відбулось спортивне свято «Хай в сердці кожного живе любов до України».
21 черв. 2017

Стрикунчики-пострибунчики

Літо – пора відпочинку та веселих розваг.
11 черв. 2017

Влітку разом – веселіше і здоров’я буде ліпше!

Літо в нашому садочку це щоденні відкриття, цікаві події, незвичайні подорожі, вікторини, змагання, усмішки. Вже стало доброю традицією запрошувати на різноманітні заходи вихованців інших дитячих садків та учнів базової школи освітнього округу.
7 черв. 2017

Вихованці дитячого садка «Оленка» – переможці національного етапу міжнародного екологічного конкурсу «Вода – джерело життя»

Навесні 2017 року за підтримки Управління освіти Бахмутської міської ради вихованці, учні навчальних закладів міста та їх батьки взяли участь у національному етапі Міжнародного екологічного конкурсу «Вода – джерело життя».
27 трав. 2017

смотр-конкурс «Кращий майданчик ДНЗ»

Напередодні літніх днів в "Оленці" розпочався конкурс "Кращий майданчик ДНЗ"