Влітку разом – веселіше і здоров’я буде ліпше!

11 черв. 2017
Літо в нашому садочку це щоденні відкриття, цікаві події, незвичайні подорожі, вікторини, змагання, усмішки. Вже стало доброю традицією запрошувати на різноманітні заходи вихованців інших дитячих садків та учнів базової школи освітнього округу.

В  дошкільному навчальному закладі № 47 «Оленка» практичним психологом і музичними керівниками проведено інтелектуально-спортивну розвагу «Здоровим бути здорово!»  для дітей із оздоровчого табору ЗОШ № 12

Мета зустрічі: підтримання комфортної, радісної,  атмосфери; сприяння підвищенню життєвого тонусу дітей; розширення уявлень учасників про чинники, що допомагають зміцнити здоров’я; формування у дітей бажання дотримуватись здорового способу життя.

Учасники команд відповідали на питання інтелектуальної вікторини, відгадували загадки, ребуси. А в цікавих естафетах та веселих іграх показали свою витримку, спритність, кмітливість, за що були нагороджені грамотами.

Жвава музика, жартівливі питання, спільні таночки, рухливі ігри - сприяло зміцненню фізичного і психічного здоров’я,  створенню позитивного настрою як у дітей, так і у дорослих.