Вихованці дитячого садка «Оленка» – переможці національного етапу міжнародного екологічного конкурсу «Вода – джерело життя»

7 черв. 2017
Навесні 2017 року за підтримки Управління освіти Бахмутської міської ради вихованці, учні навчальних закладів міста та їх батьки взяли участь у національному етапі Міжнародного екологічного конкурсу «Вода – джерело життя».

Конкурс проводив національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національною екологічною благодійною організацією Зелений Хрест України та з Департаментом охорони здоров`я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. Мета конкурсу – пропаганда та впровадження здорового способу життя, виховання гармонійно розвиненої особистості.

В обласному етапі конкурсу від м. Бахмута переможцями у номінації «Крапля води в об`єктиві» стали 10 учасників з них і троє вихованок нашого закладу

Роботи переможців обласного етапу були надіслані до м. Київ для участі в національному етапі конкурсу. За підсумками оцінювання журі у національному етапі конкурсу перемогли вихованці нашої «Оленки» зайняли призові місця::

I місце – Підмогильна Олександра, Жук Євгенія – ДНЗ №47;

III місце – Рева Настя – ДНЗ №47.

Вихователь Ірина Сосіна отримала Подяку Національного еколого-натуралістичного центру за допомогу учасникам.

Роботи переможців національного етапу екологічного конкурсу «Вода – джерело життя» будуть надіслані до міста Вроцлава для участі у міжнародному етапі.