31 бер. 2020

Дистанційний дитсадок

Шановні батьки, карантин триває, а ми продовжуємо роботу нашого незвичайного дистанційного дитсадку. На цьому тижні до Вашої уваги до надаватися нові посилання на цікаві завдання, щоб ви могли зайняти цікавою роботою ваших малюків.
23 бер. 2020

Чим зайняти дитину під час карантину

Шановні батьки, карантин триває, але життя не закінчується. І від нас залежить наскільки ми використаємо ситуацію, що склалася на користь собі і власній дитині. Тож, не будемо гаяти часу… Запрошуємо Вас до участі у незвичайному дистанційному дитсадку. Щотижня до Вашої уваги будуть надаватися нові посилання на цікаві завдання, щоб ви могли зайняти цікавою роботою малюків.
13 бер. 2020

Підсумкова педрада з атестації в садочках «Оленка» та «Ромашка»

Атестація - це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація найкращих професійних умінь, новий етап на шляху до підняття педагогічного авторитету серед колег та батьків, змога проявити свої здібності. Відповідно до плану роботи атестаційної комісії на початку березня в рамках підведення підсумків атестаційного періоду за 2019-2020 навчальний рік на базі закладу дошкільної освіти №47 «Оленка» проведено підсумкову педраду у форматі ток - шоу «Хто зверху?» за участю педагогів садочків №16 «Ромашка» та №47 «Оленка».
4 бер. 2020

Тиждень корисного харчування в садочку «Оленка»

Повноцінний фізичний і психічний розвиток дитини дошкільного віку можливий у разі забезпечення його повноцінним харчуванням. У закладі дошкільної освіти №47 «Оленка» пройшов Тиждень «Здорове харчування дошкільнят». Основна мета заходу – пропаганда культури здорового харчування, захист, збереження і розвиток здоров’я дітей.
2 бер. 2020

Тварини-наші друзі

2 березня 2020 року педагоги та вихованці «Веселка» (вихователь Єлизавета Макаренко), старших груп «Соняшник» (вихователь Наталя Нарижна) та «Зірочка» (вихователь Юлія Личман ) прийняли участь в ІІ Всеукраїнському занятті доброти" на тему: "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", розроблене та запропоноване спеціалістами БО Благодійного фонду «Happy Paw».
27 лют. 2020

Масляна

Виховання дітей без занурення в історію народу, традиції та звичаї неможливе.
19 лют. 2020

тематичний день «Бережи плаття знову, а здоров'я змолоду»

В закладі дошкільної освіти №47 «Оленка» пройшов тематичний день «Бережи плаття знову, а здоров'я змолоду» педагоги донесли до малят, що здоров’я – це безцінний дар. Без нього дуже важко зробити життя цікавим, багатогранним і щасливим. Тому здоров’я треба берегти і зміцнювати. Дотримуватись режиму дня, раціонально харчуватися, займатися фізкультурою і спортом та загартовуватися.
14 лют. 2020

Хлопчики-дівчатка

Практичний психолог Олена Гапонюк провела у День закоханих для дітей старших груп "Соняшник" та "Зірочка" розвагу "Хлопчики - дівчатка"
14 лют. 2020

На гостини до ведмедика-солодунчика

14 лютого вихователі молодших груп "Капітошка" Світлана Бабіч і "Сонечко" Ганна Синельникова провели спортивну розвагу "На гостини до ведмедика -солодунчика"
13 лют. 2020

Тренінгове заняття «Підвищення якості дошкільної освіти» в «Оленці»

У закладі дошкільної освіти №47 «Оленка» відбулося тренінгове заняття «Підвищення якості дошкільної освіти». Захід було проведено педагогами, які приймали участь у дводенному міському навчально - педагогічному тренінгу «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні» за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних націй (ЮНІСЕФ), Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» у рамках проєкту «Підвищення якості дошкільної освіти в Україні» вихователем-методистом Мариною Дяченко та вихователем Світланою Бабіч.