1 квіт. 2021

День сміху

1 квітня– це день,який чекає, напевно, кожен з нас, хоча ні в одному календарі він не зазначений червоним кольором. Бо це свято передається з покоління в покоління як день жартів, розіграшів і сміху.
24 бер. 2021

Дослідниці центри

Креативні та творчі педагоги ЗДО№47 «Оленка» влаштували в закладі справжню екологічну лабораторію. В кожній групі оформлені сучасні дослідницькі центри, де кожна дитина відчуває себе маленьким винахідником, досліджуючи нове та цікаве. Створені вихователями екологічні лепбуки , макети, пізнавальні відео-презентації , стануть у нагоді в роботі з дітьми.
24 бер. 2021

міні-лекція з ігровим практикумом

в ЗДО №47 «Оленка» пройшла міні-лекція з ігровим практикумом, яку провела консультант ЦПРПП Нікітіна Ірина Іванівна. Педагоги закладу не лише пригадали універсальну методику Джорджа Кюїзенера «Кольорові числа(ігри з кольоровими паличками)» , але познайомились з її основними засадами та особливостями роботи з розвитку сенсорно- пізнавальних процесів дошкільників, а під час практичного завдання, вихователі відчули себе в ролі дітей, виконуючи різноманітні ігрові вправи з кольоровими паличками.
18 бер. 2021

Атестаційне життя

Вихователь - багатогранна, відповідальна, творча особистість. Лише Вихователь володіє секретним набором інструментів для виховання малечі.
5 бер. 2021

Весняний вернісаж

Святкування 8 березня у закладі дошкільної освіти «Оленка»— це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки та радісний настрій. Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове березневе свято, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.
26 лют. 2021

Маленькі дослідники

Природа – могутнє джерело пізнання , яке через спілкування розкриває людині свої таємниці й робить її більш чутливою до навколишнього світу. З метою формування активної позиції «захисника і друга» світу природи, виховання екологічної культури дошкільників в закладі «Оленка» пройшли відкриті перегляди.
15 лют. 2021

Стрітення в "Оленці"

У лютому зима лютує, Бо свій кінець, напевно, чує
8 лют. 2021

Челендж "Тарілка здорового харчування"

В рамках проведення проєкту «Ми за здорове харчування» дошкільний навчальний заклад «Оленка» провів челендж «Тарілка здорового харчування». Наші батьки прийняли активну участь в групах у вайбері.
29 січ. 2021

Відбулося засідання творчої групи «Чарівний світ прекрасного»

Здатність сприймати красу – унікальне за своєю природою явище.
28 січ. 2021

Історія виникнення папіру

Сьогодні діти старшої групи «Веселка» під час ігрового заняття дізнались історію виникнення паперу, способи його виготовлення та про вторинне використання побутових відходів.