18 жовт. 2022

Дистанційна освіта в дії "Ліплення"

Група "Сонечко"
17 жовт. 2022

Дистанційна освіта в дії "Ознайомлення з природою"

Малята групи "Веселка"
12 жовт. 2022

Дистанційна освіта в дії "Математика"

В групі " Сонечко" малята мали змогу відвідати онлайн заняття "Математична ігротека для кмітливих"
7 жовт. 2022

Дистанційна освіта в дії "Дослідницька діяльність"

Вихованці групи "Сонечко "
4 жовт. 2022

# всесвітній день захисту тварин#

Всесвітній день захисту тварин відзначається щороку 4 жовтня-це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Малята дитячого садка "Оленка" з радістю взяли участь у челенджі й отримали масу позитивних емоцій!
29 вер. 2022

Дистанційна освіта в дії "Художній розвиток"

Фідбек від батьків творчі прояви "Осінь оченятами малечі". Молодці , малята!
27 вер. 2022

Дистанційна освіта в дії "Художній розвиток"

Використовуючи нетрадиційні методи малювання, пробуючи щось нове тв незвичайне, малята групи "Сонечко", створили справжні шедеври - "Трояндову оранжерею"
22 вер. 2022

Дистанційна освіта в дії "Аплікація"

Фідбек від батьків групи «Сонечко» - створення кумедних тваринок з природного матеріалу. Молодці , малята! Так тримати!
19 вер. 2022

Дистанційна освіта в дії

Фідбек з онлайн-занять. Молодці, малята, гарно попрацювали! Так тримати!
9 вер. 2022

Дистанційна освіта в дії

Як же хочеться усім нам, дорослим, уберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них недосвідчених і цікавих, на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно ні… Вихід один-навчити малюків правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички, щоб діти могли почуватися безпечно. З 05.09.2022 по 12.09.2022 в ЗДО №47 «Оленка» проводиться тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в дистанційному форматі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.