12 черв. 2020

Літо зустрічаємо, танцюємо й співаємо

Для дітей старшої групи "Зірочка" пройшло свято "Літо зустрічаємо, танцюємо й співаємо". Діти отримали позитивні емоції, грали в ігри, танцювали та раділи чудовим сонячним дням у садочку
10 черв. 2020

Відновлення діяльності закладу дошкільної освіти

10 червня 2020 року дошкільний заклад "Оленка" зустрів своїх маленьких вихованців після довготривалого карантину. Протягом дня персоналом закладу дотримуються всі протиепідемічні заходи: ранковий скрінінг, дезінфекція приміщень, вимірювання температури протягом дня, а також дотримання дистанції під час проведення всіх видів діяльності
21 трав. 2020

День ВИШИВАНКИ

Сьогодні вся країна відзСьогодні вся країна відзначає одне з найсамобутніших свят української культури – День вишиванки.начає одне з найсамобутніших свят української культури – День вишиванки.
13 трав. 2020

Математика он-лайн

Опанувати математику не виходячи з дому, дуже просто. В цьому переконалися батьки вихованців дошкільного навчального закладу №47 «Оленка»
6 трав. 2020

Малята з Оленки займаються творчісттю на карантині

Педагоги та вихователі дошкільного закладу "Оленка" влаштували справжній фестиваль дитячої творчості. Шедеври маленьких майстрів ви можете переглянути в оnline галереї.
28 квіт. 2020

Дистанційний дитсадок продовжує свою роботу

Сьогодні, коли дитячі садки закриті на карантин, а діти й батьки цілими днями мають залишатися вдома, у багатьох родинах постає безліч запитань: «Чим зайняти дитину?», «Як правильно організувати перебування малюка вдома?», «Які ігри сприяють розвитку дитини?» тощо.
14 квіт. 2020

Міністерство освіти і науки України запрошує батьків цікаво та з користю провести час разом з малюками

до Вашої уваги поради - чим зайняти дитину на карантині
13 квіт. 2020

Продовжуємо разом розвивати дитину

Шановні батьки, триває карантин, і кількість часу, який Ви проводите вдома з дітьми не зменшується. Тому ми продовжуємо наш дистанційний дитсадок, та пропонуємо ван нові розвиваючі завдання для малят.
6 квіт. 2020

Доброти багато не буває

Наш дошкільний заклад став одним із 2029 садочків з 960 населених пунктів України, які долучилися до «ІІ Всеукраїнського заняття доброти», організованого фондом «Happy paw» за підтримки МОН. Ми сподіваємося, що подібні заходи будуть сприяти вихованню людяності у наших дітлахів.
6 квіт. 2020

Дистанційний дитсадок

Шановні батьки, ми продовжуємо роботу нашого дистанційного садочка, пропонуємо Вам нові посилання на цікаві ігри, розваги та завдання, а ще пропонуємо вам залучити маленьких помічників до роботи на кухні. Будьте здорові.