7 трав. 2021

В старших групах "Веселка" та "Соняшник" пройшли підсумкові заняття
5 трав. 2021

Робимо покупки

Відкритий перегляд заняття "Робимо покупки (товари для всієї сім`ї)" пройшов в середній групі "Сонечко". Діти побували в різноманітних магазинах, вчилися робити покупки та отримали багато нових знань
30 квіт. 2021

тиждень з охорони праці

З метою забезпечення належного відзначення в Україні Дня охорони праці з 10.04.2021 по 31.04.2021 в "Оленці" пройшов Тиждень з охорони праці. За девізом Всесвітнього дня охорони праці 2021 року: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».
30 квіт. 2021

Працює творча майстерня до Великодня «Хай буде з нами Великодня казка»

Великдень – це свято, що об’єднує, наповнює наші серця добротою, любов’ю, зміцнює кожного з нас духовно.
28 квіт. 2021

Великодні забавки

В середній групі "Сонечко" пройшла розвага до Великодня
27 квіт. 2021

відкритий перегляд заняття в старшій групі "Соняшник"

В старшій групі "Соняшник" пройшло заняття "З книгою жити - з добром дружити".
22 квіт. 2021

Тематичний тиждень «Місто, в якому я живу»

У закладі дошкільної освіти №47 «Оленка» пройшов тематичний тиждень «Місто, в якому я живу».
19 квіт. 2021

День довкілля

весна – прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долучити дітей до праці у природі, розширити їх природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його. В нашому закладі з дітьми проводяться різноманітні заняття, ігри, вони залучаються до праці на території дошкільного закладу (на городі чи квітнику), і в куточку природи групового приміщення.
2 квіт. 2021

Толока в закладі дошкільної освіти

В рамках проведення двомісячника з благоустрою 2 квітня до 450-річчя міста Бахмут колектив закладу прийняв участь у толоках із благоустрою території закладу. Було впорядковано квіткові клумби, прибрано територію закладу та прилеглу. А подивившись на запал дорослих і малята зі старших груп із задоволенням допомогли обкопати кущі та дерева на своїх майданчиках.
1 квіт. 2021

день птахів

За традицією 1квітня – Міжнародний День птахів» І сьогодні дошкільнята садочка №47 «Оленка» долучились до екологічної акції «День зустрічі птахів» з метою виховання в дітей дбайливого та бережливого ставлення до пернатих друзів. Дошкільнята влаштували справжню «пташину» майстерню, де не лише малювали, ліпили, конструювали, виготовляли різноманітні поробки. На згадку про цей день всіх чекала цікава фотосесія.