Домашня школа

«Домашня школа»

Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період розвитку та становлення особистості. А виховання малюка потребує чимало сил, терпіння, самовідданості від батьків. У них не буває вихідних і перерв, вони працюють щодня по 24 години на добу. Їм просто необхідно дуже багато знати, уміти, щоб зацікавити дитину, розвивати і навчати її, допомогти знаходити відповіді на безкінечні питання, що цікавлять малечу.

Саме для турботливих батьків ми розпочинаємо роботу «Домашньої школи». Корисна інформація з актуальних питань виховання і розвитку дитини стане у нагоді як молодим, так і досвідченим батькам. Матеріал систематизовано з урахуванням віку дитини:

Рубрика «Для найменших» допоможе батькам не розгубитися і правильно виховувати дітей від року до 3-х;

Рубрика «Дошколярики»  зацікавить батьків дітей від 3 до 5 років.

Використання батьками матеріалів рубрики «Майбутні першокласники» під час занять з дитиною вдома, сприятиме кращій підготовці дитини до шкільного навчання.

Рубрика «Свідоме батьківство» розрахована на батьків, яким небайдужі відносини із власною дитиною, її здоров’я, почуття.

Сподіваємось, що «Домашня школа» допоможе вам і вашому малюку. Приємних уроків, цікавого навчання і відмінних результатів!