Сторінка керівника музичного

Сценарій театральної вистави "Ріпка"

Завантажити

Відео запис театральної вистави "РІПКА"

Завантажити

Розвинути музичні здібності, створити відчуття радості у малечі допомагають музичні керівники ОБ’ЄДКОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА та БАГДАСАРЯН ОЛЕНА ВАЛЕНТИНІВНА. Вони сприяють естетичному вихованню малюка, вносять гармонію в їх душі, використовуючи народну творчість і класику, сучасне мистецтво.

казки про музику ЗАВАНТАЖИТИ

сценарій для дітей середнього віку «Подарунок для мам» ЗАВАНТАЖИТИ

сценарій розваги для дітей старшого віку «Місто майстрів» ЗАВАНТАЖИТИ

сценарій новорічного свята для дітей молодшої групи «Іграшковий магазин» ЗАВАНТАЖИТИ

сценарій розваги для дітей старшого віку «Осінні подарунки» ЗАВАНТАЖИТИ

конспект інтегрованого заняття для дітей молодшого віку «Сонечко-жучок» ЗАВАНТАЖИТИ

Асинхронні заняття з дошкільниками

«Добрий пелікан» (Мовленнєво – ритмічна гра для дітей старшого віку за методикою К. Орфа).

Музично-ритмічна гра "Йшла коза на каблуках" ( керівник музичний  Олена ОБ'ЄДКОВА)

"Музична скринька" (керівник музичний Олена Об'єдкова)

Музично- ритмічні ігри для малят.( керівник музичний Олена Об'єдкова)

Ритмічне музикування з використанням нетрадиц муз. інструментів "Дощик накрапає" Кер. муз. Олена Об'єдкова