День Святого Миколая у «Оленці»

18 груд. 2018
Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая. І немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для віх нас це свято, на яке ми дуже чекаємо. Скільки приємних хвилювань дітям приносить очікування на чудове свято Миколая! Що він подарує ? Чи не різочку часом?

Під час тематичних занять вихователі читали дітям казки та легенди про Святого Миколая, вірші, грали в українські народні ігри. До дітей приходили різні герої. А ще діти та вихователі ДНЗ №47  не тільки чекали казкові подарунки, а й самі старанно готувалися: писали листи Святому Миколаю, готували поробки-подарунки, аби показати, які  вони  слухняні, чемні і талановиті.
18 грудня за доброю традицією до малят під час спортивно-музичної розваги завітав Святий Миколай з подарунками. А діти в свою чергу також приготували для нього подарунки6 співали пісні, читали вірші, а також продемонтсрували свою спритність та витривалість. А ще малята поділилися з ним своїми бажаннями, розповіли  про свої успіхи та обіцяли вести себе і надалі чемно. бути слухняними і успішними, щоб і у наступному році отримати подарунки