Козачата- на старт!

12 жовт. 2018
14 жовтня в Україні відзначають День українського козацтва. На передодні цього свята у ДНЗ № 47 «Оленка» з дітьми старшої групи відбулося свято «Козачата- на старт!».

Метою цього дозвілля було розширити знання дітей про українських козаків, їх життя та культуру; розвиток фізичних якостей- швидкості, спритності та сили; виховання у дітей поваги до минулого свого народу та його традицій.

Це свято не залишило нікого байдужим, адже діти проявили себе у різних змаганнях, де показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, вміння відчувати плече друга. Віночок українських пісень, ігр-хороводів та прислів’я про здоров’я заворожили гостей свята.

Які б зміни не відбувалися у нашій країні, ми завжди будемо виховувати дух патріотизму, мужність, любов до Батьківщини, повагу до українських традицій.