Ранкова пісенька дружби

23 черв. 2018
Літо – це завжди весело і цікаво. А в колі справжніх друзів веселитися ще краще. В дошкільному навчальному закладі № 47 «Оленка» практичним психологом спільно з музичним керівником та інструктором з фізичного виховання проведено інтелектуально-спортивну розважальну програму «Ранкова пісенька дружби» для дітей молодшого середнього і старшого дошкільного віку.

Мета зустрічі: підтримання комфортної, радісної,  атмосфери; покращення настрою, підвищення життєвого тонусу дітей; формування соціально-комунікативних навичок, дружніх взаємин між дошкільнятами.

Разом із веселим персонажем Добринкою, діти відгадували загадки, ребуси, приймали участь у естафетах, рухливих і народних іграх. А на останок веселилися у загальному таночку.