19 лист. 2018
У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в дошкільному навчальному закладі №47 «ОЛЕНКА» були проведені різноманітні заходи. Метою тижня було: закріпити з дітьми правила поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, правильно реагувати на сигнали світлофора, виховувати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними, попереджувати нещасні випадки.

В  кожній групі було оформлено осередок для дітей з правил безпеки на дорозі, де знаходиться різноманітний ілюстрований матеріал, «живі картинки» для вирішення дітьми нестандартних ситуацій, дидактичні ігри для закріплення знань з безпеки на дорозі.

Так, вихователі старших  та середніх  груп провели практичні міні-заняття, на яких згадали про те, як слід переходити дорогу, для чого нам потрібні дорожні знаки та світлофори, разом з дітьми спостерігали на екскурсіях за транспортом, вчилися правилам дорожнього руху.

А малята з груп раннього та молодшого віку під час дидактичних, рухливих та сюжетно-рольових ігор закріпили назву транспорту, уявлення про знайомі засоби пересування (легкову машину, вантажну машину, тролейбус, літак, велосипед), дізналися про професію шофера.