Фізкомплекси на свіжому повітрі як дієвий засіб забезпечення рухової активності дошкільників

9 лист. 2018
В ДНЗ №47 «Оленка» в рамках реалізації одного з річних завдань відбулось взаємовідвідування педагогами фізкомплексів на прогулянці з метою самовдосконалення, обміну та поширення педагогічного досвіду.

Метою взаємовідвідування стало: оптимізація  рухового  режиму  денної  прогулянки, через  активне поєднання  рухів  з  оздоровчим  перебуванням  дітей  на  свіжому повітрі,  закріплення  і  вдосконалення  набутих  рухових  умінь  і навичок  та  розвиток  фізичних  якостей  у  змінених,  варіативних умовах, підвищення педагогічної майстерності  педагоги закладу.

Під час проведення взаємовідвідувань педагоги закладу використовували різноманітні форми і варіанти  проведення фізкомплексу на  прогулянці: заняття- тренування,  ігрові сюжетні фізкомплекси,  окремі «ланцюжки» вправ з основних рухів з використанням «смуги перешкод», що сприяло підвищенню інтересу дітей та покращенню якості проведення фізкультурно-оздоровчої роботи під час прогулянок.

Найбільш запам’яталися фізкомплекси, які провели в старших групах Дяченко Марина «Пірати» та  Бабіч Світлана  «Ми майбутні МЧСники», в молодшій Макаренко Єлизавета «Маленькі курчата» та Мирошниченко Інна в групі раннього віку «Прогулянка до зайченят».  Під час проведення педагоги використовували різноманітне обладнання, як стаціонарне, так і нетрадиційне.

Після перегляду фізкомплексів педагоги закладу отримали рекомендації щодо покращення та вдосконалення роботи з фізичного розвитку дітей за моделлю Школи сприяння здоров’я.