Ось Я який

9 лист. 2018
Для виховання у дітей дбайливого ставлення до свого здоров’я в дошкільному закладі в фізкультурно-оздоровчих групах 1 раз на тиждень педагогами планується валеологічне заняття . Головна мета цих занятть полягає в тому, щоб навчити дитину з раннього дитинства розумно ставитися до свого здоров’я, поважати фізичну культуру, гартувати свій організм, раціонально харчуватися. Виконання комплексу цих заходів забезпечує оптимальний фізичний розвиток та хороший стан здоров’я дітей.

На цьому тижні в групі «Капітошка» вихователь Бабіч Світлана провела з малюками заняття «Ось Я який». Протягом заняття діти мали змогу поглибити знання про організм людини, його внутрішні органи. Під час дидактичних ігор «Шлунок», «Незвичайний фартушок», «Пообідаємо…», «Корисне-шкідливе», тощо  діти поповнили і систематизували знання дітей про шлунок: його призначення, правила здорового  харчування.