День відкритих дверей у ДНЗ

30 жовт. 2018
30.10.2018 відповідно до річного плану у садочку пройшов День відкритих дверей за темою «Впровадження інноваційних технологій».

Мета заходу:

-         популяризація діяльності закладу дошкільної освіти, активізація взаємодії педагогічного колективу і семей вихованців;

-         ознайомлення із життєдіяльністю дітей в закладі дошкільної освіти;

-         оцінка якісті освітніх послуг;

-         набуття нового педагогічного досвіду.

Робота педагогічного колективу  була  спрямована, на виконання запланованих заходів, які дали  можливість всебічно познайомити батьків з умовами перебування дітей у дошкільному закладі, переглянути  організацію навчально-пізнавальної діяльності.

Спілкування з батьками протягом  дня пройшло в доброзичливій, теплій атмосфері. Упродовж  дня  вони  мали можливість відвідати різні заходи, зокрема: режимні моменти (ранкову гімнастика, прогулянку, прийоми їжі); заняття з дітьми (фронтальні, групові, індивідуальні, гурткову роботу); отримати консультації  за запитом  від вихователя-методиста, медичного персоналу, практичного психолога, інструктора з фізвиховання та керівника музичного.

Найкращі спогади у батьків залишились від перегляду спортивної розваги «Осінні старти», занять гуртка «Йога для малят» та «Веселе лего».