Здрастуй, любий наш садок

3 вер. 2018
Перше вересня - початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів. Для вихованців старших груп ДНЗ №47 «Оленка» цей навчальний рік буде останнім в дошкільному навчальному закладі, а для когось свято Першого дзвоника перше у житті. Із нього почнеться цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші знання на шляху в Країні знань.

Розвага «Здрастуй, любий наш садок» відбулася в закладі  03.09.2018 року для вихованців дошкільних груп  ЗДО та учнів ЗОШ №12  1-А класу з метою підтримки гарного настрою, створення атмосфери зацікавленості, налаштування на нову діяльність. Дітлахи попрощалися з веселим Літечком, привітали Золоту Осінь, яка подарувала їм весели естафети, інтелектуальні ігри, таночки.