Проект "Маленькі дослідники" в «Оленці»

26 лип. 2018
Влітку дошкільнята багато часу проводять на ділянці, на свіжому повітрі. Саме влітку діти отримують максимум вражень та позитивних емоцій – рухливі ігри, фізкультурні розваги, загартовуючі процедури, спортивні свята і найцікавіше – досліди. В дошкільному закладі №47 «Оленка» протягом літа реалізується декілька проектів. Один з них в старшій групі «Сонечко» - «Маленькі дослідники».

Мета проекту: розвивати кмітливість, ініціативність, допитливість, самостійність, бажання досліджувати, експериментувати, пізнавати нове в оточуючого світу, збагачувати власний досвід.

Протягом літа, відповідно до плану роботи малята разом з вихователем Дяченко Мариною дізналися багато нового – звідки з’являються «сонячні зайчики» та тінь, як здобути сіль з каміння, що цікавого ховається в листочках квітки, властивості повітря та багато іншого. Діти активно включаються до проведення дослідів, самостійно знаходять відповіді на власні запитання.

До закінчення літнього періоду ще багато цікавого дізнаються наші маленькі дослідники.