Літні забави малюків у садку «Оленка»

12 лип. 2018
У дошкільному закладі №47 "Оленка" м.Бахмута пройшла музично-фізкультурна розвага «Літні забави»

12 липня 2018 року у садку №47 "Оленка" пройшла музично-фізкультурна  розвага «Літні забави», метою якої було  створення та підтримка  позитивного, гарного настрою за допомогою активізації фізкультурно-оздоровчих форм роботи, музичної та пізнавальної діяльності,  формування у дітей гуманного ставлення до довкілля. Літо – найкраща пора для зміцнення здоров’я, сприятливий період для загартовування та всебічного розвитку дітей. Влітку батьки прагнуть аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі малюків можна оздоровити у дошкільних закладах нашого міста, де організовані різні види оздоровлення та цікавої дитячої діяльності: рухової, ігрової та пізнавальної.

Розваги – завжди цікаві для малят. Це не тільки хороші виховні заходи, а і свято в душі кожної маленької дитини. Малюки завжди з нетерпінням чекають на нові зустрічі з чимось загадковим та радісним. Кольорові кульки, прапорці, весела музика, піднесений настрій, сміх малят - так у садку №47 «Оленка» розпочалася розвага «Літні забави». А веселі друзі: ліісові маленькі комахи -  разом з малечею змагалися і розважалися в естафетах та іграх: «Бджілка», «Стрикунчики», «Мурашки», хороводах «Гусінь», «Карнавал літа», «Каруселі».