ДОСЛІДИ ДЛЯ МАЛЯТ

9 лип. 2018
Літо - найкраща пора року для проведення дослідів та експериментів з сонячним світлом, повітрям, водою та піском. Дошкільнята дуже допитливий народ. Їм цікаво все. За день вони задають дуже багато запитань, на які не завжди можна дати відповідь лише словами. Досліди, які були проведені з дітьми молодшої групи «Зірочка» на ділянці дитячого садка дуже їх зацікавили.

Так під час експериментування з папером діти виявили, що папір можна складати, мнути, рвати. А ще із складеного паперу «Віялом» діти можуть утворювати вітер. А вітер – це рух повітря і воно є скрізь, навіть в організмі людини.

Діти з великим захопленням включалися разом з вихователем Валентиною Мухіною до експериментальної діяльності з водою. Під час експерименту побачили і зробили висновки, що деякі предмети можуть тонути, а інші  плавати, виявляли властивості води.

Під час дослідів з піском малята виявили, що сухий пісок може сипатися, а мокрий ліпитися. Вони власноручно творили дива з піску, ліпили колобки пасочки та фортеці.   А ще дітям дуже сподобалося виготовляти картини з піску.

Зацікавив вихованців групи дослід із люстерками. Дошкільнята із задоволенням ловили  «сонячних зайчиків» та пускали їх один на одного. Під час досліду виявили, що сонячне проміння відбивається від дзеркальної поверхні.