Економіка з пелюшок

19 лист. 2019
Дошкільник і економіка – ці поняття зовсім не сумісні, скажете ви... Але наші діти достатньо часто чують такі слова як банк, гроші, супермаркет, реклама, чек... Тому знайомство малюка з економікою треба розпочинати якомога раніше, щоб дитина була готова до сучасного життя.

В дошкільному навчальному закладі №47 «Оленка» пройшов

конкурс «Сучасний економічний куточок», який спонукав вихователів до пошуку нових підходів у оформленні та оснащенні

груп і педагоги створили справжні розвивальні центри знайомства

дошкільників з азами економіки.

В цих куточках діти, відчуваючи себе справжніми дорослими,

самостійно відвідують банк, супермаркети, кав'ярні (дитячі кафе),

вчаться користуватися банкоматом і пластиковою картою, цікаво

проводять час на екофермах, залюбки грають в ігри економічного

спрямування. Лепбуки, створені педагогами для дошкільнят розкривають секрети світу економічних понять.

Граючи, діти не тільки закріплюють отримані знання, а й

вчаться спілкуватися, домовлятися, допомагати один одному, будувати партнерські відносини та отримувати задоволення від спільної цікавої діяльності.

А за результатами оцінювання виявлено переможців:

1 місце – група «Зірочка» вихователь Мухіна В.В.

ІІ місце – група «Веселка» вихователь Макаренко Є.Е., група «Соняшник» вихователь Нарижна Н.В.

ІІІ місце – група «Сонечко» вихователь Синельникова Г.В., група «Капітошка» вихователь Бабіч С.М.