Чарівниця Осінь

4 лист. 2019
Мальовнича пора року, прикрасила все навкруги різними кольорами, золотом листви, червоними китицями калини та краплинами шипшини. У ДНЗ №47 «Оленка» пройшла неділя святкових ранків, присвячених зустрічі з чарівницею Осінню.

Яскрава, по -осінньому прикрашена музична зала чекала своїх маленьких артистів, щоб показати глядачам казкове дійство.

Кожна група підготувала свою виставу із яскравих пісень, запальних таночків. Діти зустрічали казкових персонажів: білочок, їжачків, зайчиків, бджілок, чарівну барвисту Осінь. Привітна та сонячна від дитячих усмішок атмосфера, супроводжувалась віршами, пісеньками, іграми та хороводами.

Ці свята дають змогу показати, які  діти в садочку емоційні, артистичні, доброзичливі та  всебічно розвинені. Всі присутні батьки отримали велику насолоду від  яскравих виступів своєї малечі, а діти - задоволення від виступів, почуваючи себе справжніми артистами.