Посмішка творить дива

11 жовт. 2019
10 жовтня 2019 року на базі дошкільного навчального закладу ясел-садка № 47 «Оленка» проведено тематичний день «Життя - це радість». Захід організовано до Всесвітнього дня психічного здоров’я Основна мета – сприяти покращенню стану психічного здоров’я усіх учасників освітнього процесу.

В кожній групі розміщено яскраве привітання, запрошення до активної участі в заходах. Протягом дня організовано багато цікавої діяльності для підтримання в закладі веселої, комфортної атмосфери.

З дітьми раннього і молодшого віку проведено ігри-забави, мирилки, обійми. Діти середніх і старших груп активно приймали участь у соціально-комунікативних іграх і вправах «Похвали друга», «Компліменти» тощо.

В ході тематичного дня проведено акцію «Подаруй посмішку». Діти середнього віку дарували яскраві посмішки одноліткам, намалювали посмішку батькам. Старші дошкільнята організували незвичайний «Театр позитиву», а виготовлені власноруч посмішки подарували першокласникам, співпрацівникам ЗДО.

І дорослі, і малята отримали масу позитивних емоцій, що сприяло покращенню настрою, укріпленню психічного здоров’я усіх учасників освітнього процесу.